Marketing není běh na 100 metrů

Do začátku se může hodit

Než nám svěříte svůj Instagram, než uděláme první kreativní kampaň nebo uděláme SEO, připravíme sobě, ale především vám půdu. Pevné zázemí dalšího marketingu.

Audity a marketingová strategie

Podíváme se, kde všude utrácíte za marketing, co všechno aktuálně děláte a pomůžeme navrhnout optimalizaci a vymyslíme nové kanály, kudy o sobě dát vědět světu.

Grafika a firemní identita

Umíme dělat pěkné firemní identity a k nim vše od vizitek až po billboardy nebo polepy aut. Lovebrand jde udělat i s 10 let starou značkou, ale s něčím moderním je to o dost jednodušší!

Moderní webové stránky

Středobod celého marketingu. Právě sem pošlete věrné zákazníky smskou, odkážete v reklamách na internetu nebo nasměrujete QR kódy z nových plakátů a letáků. Hlavní stránky, podpůrné microsites a landing pages – vše pro nejefektivnější kampaně.

Lokální marketing

Ne vždy musíte cílit na celý Internet. Rozumné vymezení na vaše okolí dokáže exponenciálně zvýšit efektivitu marketingu a v mnoha případech také výrazně snížit výdaje. I o tom může být prvotní audit.

Některé podniky mají svá specifika

Jsme odborníky na mnoha frontách

Restaurace, bary a hotely nás opravdu baví - Covid už je dávno pryč a jakékoli záminky na snížené obraty jsou zcestné. Kdy chcete prosperovat, když ne dnes?!

Služby pro restaurace

Ze zkušeností je nejhorší najít schopné kuchaře a obsluhu – s marketingem, výrobou jídelních lístků, propagací speciálních nabídek nebo rozesíláním newsletterů a SMS nasadíme i vlastní život!

Služby pro hotely

Snažíme se optimalizovat objednávky mimo slevové portály a další služby, které si berou nemalé provize. Pomůžeme s Previem, obrandujeme hotel, pomůžeme s vnitřními procesy a ukážeme světu, proč se ubytovat právě u vás!

Služby pro živnostníky a firmy

Nabízíme opravdu komplexní služby, včetně byznysových konzultací. Logo, webové stránky, efektivní marketing, komunikace se zákazníky a klienty. Od první vizitky až po nezapomenutelné PFko.

Služby pro e-shopy

Neděláme výkonostní marketing. Výdělky jsou super, ale agentur na PPCčka najdete milion. Zaměřujeme se na loajalitu, kreativní marketingové kampaně a zákaznický servis. Přimět současného zákazníka nakoupit znovu nebo přimět ho k doporučení je až 10x levnější, než sehnat nového zákazníka.

Pomyslná třešnička na dortu

Jak můžeme pokračovat?

Odpálením nového loga do světa, spuštěním webu a natisknutím vizitek zdaleka nekončíme. Ani vy tím končit nechcete. Zakládáme si na dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Kreativita a data

Jsme opravdu kreativní a najdeme nové způsoby, jak vám zvýšit obraty. V té druhé části jsme odlišní od konkurence. Ne nadarmo se místo „Kde se v tobě bere ta kreativita“ neříkalo dříve „Kam na ty pi*oviny chodíš?“. Jsme zkrátka kreativní se zaměřením na váš cíl. Ať je jakýkoli.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Snadná dohledatelnost ve vyhledávačích jde ruku v ruce se snižováním výdajů na marketing. Díky stovkám webů, které máme za sebou víme, jak zoptimalizovat i ten váš.

Sociální sítě pod kontrolou

Dělá vám Instagram a Facebook sekretářka nebo jej snad děláte sami a i přes veškeré úsilí nevidíte výsledky? Sdílíte obden sebezajímavější příspěvek a lajky, komentáře, ale především noví zákazníci nikde? Napište nám…

Webové aplikace na míru

Rozjeli jsme například rezervační systém lyžařské školy, rozvozový systém pro restauraci, nejednou napojili Previo na hotelový web nebo třeba systém na rezervaci a půjčování přívěsných vozíků. Nebojte se na nás obrátit i se svým byznysem!

Připraveni udělat ze své značky lovebrand?